Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

W stylu francuskiej Prowansji – nowa kolekcja Cannet

Cannet pokój dzienny Black Red White Zamiast kontrastów spokój i harmonia, zamiast lśniących płytek urok drewnianej podłogi, w miejsce wyrazistych barw biel i kolor drewna. Styl prowansalski jest bezpretensjonalny, pozbawiony zbędnej ornamentyki i pełen światła. Odrobinę tej wyjątkowej estetyki możemy przenieść do wnętrza dzięki najnowszej kolekcji Cannet od Black Red White.
 
Cannet to doskonały dowód na to, że mniej znaczy więcej. Prosta linia mebli przełamana jest akcentem postawionym na oryginalną formę metalowych uchwytów oraz delikatne listwy okalające fronty szafek i szuflad. Piękne w swojej prostocie meble doskonale sprawdzą się w salonie, a wybrane elementy kolekcji również w jadalni lub sypialni.
 
Naturalna kolorystyka
Stonowana paleta jasnych, bliskich naturze kolorów pozwala urządzić wnętrze dalekie od sztywnych nowoczesnych ram. Można wybrać kolor mebli spośród dwóch dostępnych opcji – biel połączyć z blatami w kolorze drewna, lub zdecydować się na całość utrzymaną w kolorze dąb canyon monument.
Cannet szafka rtv Black Red White Cannet komoda Black Red White Cannet witryna Black Red White
Zróżnicowane moduły
Kolekcja Cannet to wiele zróżnicowanych elementów, które pozwalają na większą swobodę w urządzaniu wnętrza. Miłośnikom tradycyjnych rozwiązań spodobają się piękne witryny z przeszklonymi frontami, za którymi można wyeksponować dodatki i dekoracje. Funkcjonalność aranżacji zapewnią pojemne komody, szafa z dodatkowymi szufladami, szafka RTV oraz półki wiszące. Wszystkie elementy kolekcji można swobodnie ze sobą łączyć, dopasowując układ mebli do wnętrza i własnych potrzeb.