Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Klepka, blacha i jeans – nowa kolekcja Drago

Najnowsza kolekcja Drago to jeden z najbardziej pomysłowych i oryginalnych systemów młodzieżowych od Black Red White. Meble zaskakują wyrazistymi motywami klepki, blachy i jeansu. Skorzystaj z oryginalnych wzorów i wybierz meble zupełnie inne niż wszystkie.
 
Najnowsza kolekcja Drago to jeden z najbardziej pomysłowych i oryginalnych systemów młodzieżowych od Black Red White. Drago to kolekcja, która idealnie sprawdzi się w pokoju przebojowego nastolatka. Oryginalna stylistyka mebli to zasługa nieszablonowego rozwiązania, jakim jest odejście od klasycznych stonowanych kolorów i zastąpienie ich wyrazistymi motywami, które podkreślą niecodzienny charakter każdego wnętrza. Styl frontów systemu Drago można wybrać spośród trzech wariantów - modnego jeansu, industrialnej blachy lub oryginalnej klepki. Z kolei korpusy mebli dostępne są w dwóch opcjach do wyboru - w kolorze blachy lub połączeniu blachy z klepką.
 
System Drago dobrze sprawdzi się w małych i nieustawnych pomieszczeniach, których niewielki metraż mocno ogranicza możliwości aranżacyjne. Dzięki uniwersalnym modułom, które można ze sobą z łatwością zestawiać zyskujemy możliwość stworzenia własnego układu mebli i wykorzystania przestrzeni na swój autorski sposób. Z pomocą poszczególnych elementów systemu w prosty sposób stworzymy kompaktową meblościankę, a także funkcjonalny przestrzenny układ.
 
W skład kolekcji Drago wchodzi 6 elementów. Dwudrzwiowa szafa pomoże zapanować nad elementami garderoby każdego nastolatka, dzięki czemu wszystkie koszule, sukienki i bluzki znajdą swoje miejsce. W wygodnym przechowywaniu odzieży, ale także innych drobiazgów pomoże wysoki regał i komoda z czterema szufladami. Do swojej dyspozycji mamy także szafkę wiszącą o oryginalnej, nowoczesnej konstrukcji, a także wygodne biurko z lakierowanym, odporniejszym na uszkodzenia blatem.
Najnowsza kolekcja Drago to jeden z najbardziej pomysłowych i oryginalnych systemów młodzieżowych od Black Red White. Najnowsza kolekcja Drago to jeden z najbardziej pomysłowych i oryginalnych systemów młodzieżowych od Black Red White. Najnowsza kolekcja Drago to jeden z najbardziej pomysłowych i oryginalnych systemów młodzieżowych od Black Red White. Najnowsza kolekcja Drago to jeden z najbardziej pomysłowych i oryginalnych systemów młodzieżowych od Black Red White.