Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Elegancja z nutą czerni - nowa kolekcja Arosa

Eleganckie meble podkreślone czarną szklaną oprawą. Nowa kolekcja Arosa to zgrany duet nowoczesnego designu z wysokiej jakości rozwiązaniami, które będą sprawdzać się doskonale każdego dnia.
 
Minimalistyczny styl kolekcji Arosa urzeka prostymi formami, które trzymają w ryzach kontrastujące barwy: czerń i naturalny kolor drewna dębowego. To właśnie wyjątkowa kolorystyka oraz elementy czarnego szkła podkreślają wyjątkowy styl tego systemu i wyróżniają go na tle wielu innych. Arosa to jednak nie tylko piękny wygląd, ale również rozwiązania, dzięki którym meble będą służyć doskonale każdego dnia.
Szkło w kolorze czerni
Atutem kolekcji są dekoracyjne akcenty wykonane z czarnego szkła hartowanego. Dzięki procesowi hartowania materiał cechuje się zwiększoną odpornością na zarysowania i stłuczenia, dlatego będzie prezentować się wyjątkowo przez długi czas. Czarne, lśniące ramy tworzą wyjątkową oprawę dla prostych form i eleganckich uchwytów, które zapewniają wygodny dostęp do wnętrza mebli.
 
Naturalny fornir
Meble Arosa powstały z połączenia nowoczesnego szkła oraz dębowego forniru, który sprawia, że współczesny styl nabiera klasycznego sznytu. Cienkie płaty drewna dębowego pokrywają fronty i korpusy mebli idealnie oddając naturalne piękno słojów i rysy tego szlachetnego surowca.
Zróżnicowane elementy
Kolekcja Arosa to meble, które idealnie sprawdzą się w salonie oraz jadalni. Poszczególne elementy, takie jak szafki, komody i witryny można swobodnie ze sobą łączyć i zestawiać, tworząc własne konfiguracje. Uwagę gości przyciągnie elegancki stół z rozkładanym blatem wykonanym z czarnego szkła hartowanego oraz stylowe krzesło z miękkim tapicerowanym siedziskiem i oparciem.
 
Wygoda użytkowania
Kolekcja Arosa została wyposażona w akcesoria, które idealnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, zapewniając maksimum komfortu na co dzień. Dzięki markowym prowadnicom i zawiasom zamykanie szafek i szuflad już nigdy nie będzie uciążliwe. Wystarczy delikatny dotyk, żeby specjalny mechanizm dociągną fronty i niemal bezszelestnie połączył je z linią korpusu. To niewidoczne gołym okiem rozwiązanie pozwala uniknąć uciążliwego trzaskania drzwiczek podczas zamykania.