Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Braga – nowoczesny salon z nutą drewna

Kolekcja Braga swoją nieco futurystyczną linię zawdzięcza zaokrąglonym krawędziom mebli, które sprawiają, że zyskuje ona nowoczesny, bardziej opływowy kształt. Idealnie oddany kolor drewna dębowego połączony z czystą bielą sprawia, że wszelkie inne ozdobniki nie są już potrzebne. Stąd minimalistyczne, pozbawione uchwytów fronty o prostych kształtach i stabilny cokół, na którym meble stabilnie osadzone są na podłodze.
Braga – nowoczesny salon z nutą drewnaBraga to system, który powstał z myślą o wnętrzach współczesnych pokoi dziennych, ale jego poszczególne elementy dobrze wpiszą się również w aranżację wielu innych pomieszczeń, takich jak jadalnia czy sypialnia. Dzięki funkcjonalnym modułom można z łatwością dopasować rozstawienie mebli do wnętrza. Pojemne komody i witryny umożliwiają przechowywanie dowolnych przedmiotów i uporządkowanie nieładu wśród drobiazgów, co pozwoli w pełni skupić się na czystym relaksie.
 
Oryginalny design mebli przykuwa wzrok, dzięki połączeniu koloru bieli i nietuzinkowego dekoru drewna w wybarwieniu dąb riviera. Taki duet barw to zawsze dobre rozwiązanie – wnosi do wnętrza odrobinę elegancji, którą koi płynące prosto z natury ciepło drewnianej barwy. Kolorystyczny kontrast uwydatniają przeszklone witryny, których drewniane wnętrze jeszcze bardziej eksponuje i nakreśla oryginalny styl tej kolekcji. Meble Braga zostały wyposażone w akcesoria z systemem cichego domykania frontów oraz energooszczędne oświetlenie LED.