Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Possi Air – kolorowe detale

Z Possi Air zabawa kolorem i prostą formą pozwala tworzyć wyjątkowe wnętrza. Kolekcja dostępna jest w ponadczasowym kolorze bieli. Jej charakter możesz zmieniać w zależności od własnych upodobań, wybierając kolorowe boxy-inserty lub oryginalne nóżki w kilku kolorach i formach do wyboru.
 
Kolekcja Possi Air to zupełnie nowa odsłona nowoczesnego stylu. System wzbogacony o barwne akcenty, osadzone dość niestandardowo, bo w zagłębieniach szafek i w kolorowych nóżkach, toruje zupełnie nową drogę do wymarzonego wnętrza. Wszystkie elementy, takie jak szafy, szafki wiszące czy szafki RTV możesz wzbogacić o barwne dodatki i tworzyć jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne kompozycje.
Possi Air - pokój dzienny Black Red White Possi Air - komoda Black Red White Possi Air - komoda Black Red White
Kolorowe boxy
Wybierz kolor insertowanych boxów i stwórz własną interpretację tych pomysłowych mebli. Boxy pełnią rolę funkcjonalnych wnękowych półek, które możesz zagospodarować dokładnie tak, jak chcesz. Do wyboru jest kilka opcji kolorów, które odmienią każde szablonowe pomieszczenie we wnętrze z pomysłem. To Ty decydujesz – uniwersalna biel, naturalny modrzew, szarość czy wyrazista czerwień? Kiedy już znudzi Ci się dotychczasowy wystrój zawsze możesz wymienić je na nowe – w zupełnie nowej barwie, dopasowanej do aktualnych trendów czy nawet zmieniających się nastrojów.
 
Fantazyjne nóżki
Szafki Possi Air zaprojektowane są tak, by z łatwością powiesić je na ścianie. Żeby pięknie się prezentować nie potrzebują nóżek, ale zawsze możesz je zamontować. Ich styl wybierz spośród dostępnych wariantów – drewnianych dostępnych w czterech kolorach do wyboru lub chromowanych w wersji mat lub połysk. Nóżki pełnią funkcję dekoracyjną, więc jeśli po jakimś czasie zdecydujesz, że ich wygląd już Ci się znudził możesz wymienić je na nowe lub po prostu zdemontować.
 
Markowe akcesoria
Possi Air to nie tylko nowoczesny design, ale także komfortowe rozwiązania, które doskonale sprawdzą się na co dzień. Szuflady i szafki zostały wyposażone w markowe akcesoria, takie jak zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania frontów. Mechanizm pozwala na niemal bezszelestne zamykanie mebli i na zawsze likwiduje problem trzaskających frontów.