Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Kolekcja Luttich – nowoczesny styl inspirowany naturą

Luttich to idealny balans pomiędzy naturą, a stylem nowoczesnym. Stonowana kolorystyka drewna w naturalnym odcieniu dąb barique prezentuje się niezwykle wytwornie w otoczeniu prostych form i linii definiujących elegancki styl tego systemu. Komfortowe użytkowanie to zasługa markowych akcesoriów z systemem cichego samodomykania frontów.
Luttich - pokój dzienny Black Red White Luttich - pokój dzienny Black Red White Luttich - pokój dzienny Black Red White
Drewniany motyw kolorystyczny wniesie wiele ciepła w każdą aranżację mieszkania. Proste formy nakreślą styl i pozwolą zachować równowagę pomiędzy akcentem natury, a stylem współczesnym. Taki zabieg będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy w natłoku codziennych spraw i obowiązków potrzebują przestrzeni, która pozwoli im się wyciszyć. Wnętrza, które nie przytłoczy nadmiarem barw i form, a wręcz przeciwnie – da miejsce na chwilę dla siebie.
 
W kolekcji Luttich można znaleźć elementy, które doskonale sprawdzą się podczas urządzania pokoju dziennego i funkcjonalnego przedpokoju. W salonie swoje zastosowanie znajdzie szafka RTV, elegancka witryna i komody, które można łączyć i zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Przedpokój funkcjonalnie urządzi praktyczny wieszak ścienny, lustro i pakowne regały na kurtki, płaszcze i inne elementy garderoby.