Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Romance – klimatyczne wnętrze w skandynawskim stylu

Skandynawska prostota nigdy nie wyjdzie z mody. Jej delikatne formy, subtelny charakter i wyjątkowy styl sprawdzą się idealnie o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie zalety tego nurtu aranżacyjnego można znaleźć w nowej kolekcji Romance.
Romance - pokój dzienny Black Red White Romance - przedpokój Black Red White Romance - przedpokój Black Red White
Pojemne komody, eleganckie witryny, szafki, szafa i stylowe lustro – wszystkie te elementy już teraz można znaleźć w najnowszej kolekcji Romance. System to udany duet funkcjonalności i designu, który przywędrował prosto z dalekiej Północy. Meble utrzymane w kolorze bielonego drewna z jego naturalnymi akcentami doskonale wpiszę się w styl miłośników prostych, ale niezwykle ciepłych aranżacji.
 
Idealną kompozycję mebli do własnego mieszkania można stworzyć dowolnie wybierając i zestawiając ze sobą poszczególne elementy kolekcji. Do dyspozycji są eleganckie witryny z przeszklonym frontem, który jednocześnie ochroni i wyeksponuje cenne drobiazgi – zastawę stołową, elegancką porcelanę, figurki dekoracyjne czy prywatną bibliotekę. Wszystko przedmioty, które potrzebują bezpiecznego miejsca dla siebie można wygodnie schować w przestrzeni, jaką dają pakowne komody i szafki. Kolekcja daje również możliwość aranżacji funkcjonalnego przedpokoju, dzięki dostępności wiszącej półki, wieszaka czy szafki na obuwie.