Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Kolekcja Balin – klasyczne formy w nowoczesnej odsłonie

Jeśli szukasz alternatywy dla wszechobecnej bieli ta kolekcja jest właśnie dla Ciebie. Balin umiejętnie łączy ze sobą dwa odcienie ponadczasowych barw – klimatycznego dębu monastery, z widoczną fakturą drewna, oraz dębu czarnego.
Balin - pokój dzienny Black Red White Balin - pokój dzienny Black Red White Balin - pokój dzienny Black Red White
Kolekcja Balin to forma najbardziej syntetyczna – prosta, przejrzysta i oszczędna. Mocne kolory mebli tonuje i wycisza prostota formy. Pogrubione boki i blaty trzymają w ramach gładkie fronty przyozdobione nowoczesnymi uchwytami o podłużnym kształcie, które pełnią rolę dyskretnej biżuterii. Subtelnego uroku dodaje energooszczędne oświetlenie LED zamontowane we wnętrzach witryn, które akcentuje wyjątkowy styl tego systemu.
 
Balin składa się z pięciu uniwersalnych elementów stworzonych z myślą o klimatycznym wnętrzu salonu. Pierwsze skrzypce w tej kolekcji grają witryny – ich ciemne wnętrza zostały podkreślone delikatnym światłem LED, dzięki czemu, zwłaszcza wieczorową porą, prezentują się bardzo wdzięcznie i dostojnie. W kolekcji nie zabrakło również rozwiązań ułatwiających przechowywanie i organizację elektroniki. Pakowna komoda i zgrabna szafka RTV to meble, które powinny znaleźć się w każdym funkcjonalnym wnętrzu pokoju dziennego. Pomysłowym akcentem każdej aranżacji będą dostępne w kolekcji półki wiszące z pełnymi plecami. Elementy dobrze będą prezentować się zawieszone tuż nad komodą lub solo.
 
Meble z kolekcji Balin to jednak nie tylko efektowny design, ale także nowoczesne rozwiązania zainstalowane wewnątrz. Wygodne użytkowanie to zasługa zastosowanych akcesoriów z systemem cichego domykania, dzięki którym meble zamykają się niemal bezszelestnie. O bezpieczeństwo użytkowników dba mocne hartowane szkło witryn, które cechuje się zwiększoną odpornością na stłuczenia i zarysowania.