Robimy
dom

  • rejestracja
ulubione znajdź salon
koszyk
Nowości
13-11-2017

Zele – prostota i nowoczesność

Podczas urządzania domu czy mieszkania często stoimy przed trudnym wyborem – modnie czy nowocześnie? I choć wielu z nas minimalizm kojarzy z chłodem, wnętrze o takim charakterze potrafi miło zaskoczyć – jest to możliwe dzięki połączeniu bieli i stylowego drewna. Takie proste, a jednocześnie ponadczasowe rozwiązanie można znaleźć w najnowszej kolekcji mebli Zele.
Zele - pokój dzienny Black Red White Zele - komoda Black Red White Zele - nowoczesny uchwyt na froncie z białym połyskiem Black Red White
Kolekcja Zele łączy w sobie nowoczesne wzornictwo, jak i coraz bardziej pożądaną, przez osoby urządzające swoje domy lub mieszkania, funkcjonalność. Połączenie koloru drewna z frontami w białym połysku pozwala wykreować nowoczesne wnętrze z ciepłym akcentem. Charakter mebli podkreśla ciekawa forma uchwytów połączonych z górną krawędzią frontów, które subtelnie rysują się na tle prostych frontów.
 
Wśród elementów systemu znajdziemy praktyczne komody, witryny z energooszczędnym oświetleniem LED, szafkę RTV, szafę, biurko, półki wiszące, a także łóżko z dodatkową szufladą na pościel. Różnorodność dostępnych brył daje dużą dowolność w urządzaniu wnętrza salonu, sypialni, a także pokoju dla dorastającego nastolatka.
 
Dostępne w kolekcji witryny z energooszczędnym oświetleniem LED idealnie odnajdą się w każdym salonie i pozwolą wyeksponować eleganckie dodatki.
 
 
Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.