Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Nowe spojrzenie na styl modern – kolekcja Dinaro II

Solidna i jak naturalne drewno po prostu piękna, taka jest kolekcja Dinaro II. Urody i majestatu dodają jej pogrubione boki, dzięki którym nawet komoda wygląda jak obraz w ramie. Nowoczesny styl zaakcentowany przez oryginalne, zlicowane z powierzchnią frontów uchwyty pozwoli urządzić wnętrze o niepowtarzalnym klimacie.
Dinaro II - pokój dzienny Black Red White Dinaro II - przedpkój Black Red White
Dinaro II - pokój dzienny Black Red White Dinaro II - przedpokój Black Red White
Kolekcja, która bazuje na pięknej naturalnej barwie drewna zyskuje nowoczesnego sznytu, dzięki srebrnym zintegrowanym uchwytom, które nie tylko zdobią, ale zapewniają też wygodny dostęp do wnętrza szafek i szuflad. Oświetlenie LED-owe nastrojowo podświetlają ciemne wnętrza witryn. Dzięki przeszkleniom ustawione w witrynach dodatki prezentują się niezwykle efektownie, zwłaszcza wieczorem, gdy delikatne światła nadają wnętrzu głębi.
 
Poszczególne elementy kolekcji idealnie prezentują się solo, jak i w duecie. Dzięki uniwersalnym modułom można z łatwością tworzyć indywidualne zestawy lub zdecydować się na gotowe komplety w postaci meblościanek. Wśród dostępnych elementów znajdziemy pojemne komody, regały i szafki, a także idealne do przedpokoju panele z wieszakami czy lustra.