Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Kolekcja Office Lux - przepis na ergonomiczny gabinet

Nowoczesne i praktyczne meble biurowe to gwarancja komfortowych warunków pracy. Dobrze dobrane pozwalają na efektywne wykonywanie obowiązków, nie rozpraszają uwagi i subtelnie dekorują wnętrze, tworząc przestrzeń idealną do realizacji nawet najbardziej kreatywnych pomysłów. Jeśli poszukujesz właśnie takich rozwiązań kolekcja Office Lux jest dla Ciebie.
Office Lux - Gabinet Black Red White
Prostota poszczególnych elementów kolekcji Office Lux w połączeniu z jej uniwersalną kolorystyką daje możliwość dowolnej aranżacji gabinetu i domowego biura. Korpus mebli w kolorze jasny szary jest subtelną ramą dla frontów, które zostały wykonane z lakierowanego, na kolor grafitowy, szkła. Dzięki błyszczącej tafli pomieszczenie wydaje się optycznie większe, a jego wygląd nabiera elegancji. W kolekcji Office Lux znajdziesz wiele brył, które pozwolą zaprojektować własne, wygodne i nowoczesne biuro.
 
Komfortową przestrzeń do pracy zapewni nowoczesne narożne biurko. Długie blaty pozwolą wygodnie rozłożyć dokumenty i jednocześnie swobodnie korzystać z komputera. Znajdzie się także miejsce na lampkę biurkową i niezbędny asortyment. Organizacja biurowych niezbędników, stosów segregatorów i dokumentacji stanie się prosta dzięki zróżnicowanym regałom (otwartym bądź zamkniętym) oraz praktycznej szafce. Podręczne drobiazgi można wygodnie schować w kompaktowej komodzie na mobilnych kółkach, która wyposażona została w trzy szuflady, z których jedna zamykana jest na kluczyk.