Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Dreviso Baby – meble do pokoju maluszka

Kolekcja Dreviso Baby pomoże stworzyć przytulny kącik dla maluszka, a przy okazji doskonale sprawdzi się w sypialni rodziców. To system tak uniwersalny, że dzielnie przetrwa próby zmieniających się trendów i doskonale wpasuje się w każdą przestrzeń, bez względu na jej metraż.
 
Najnowsza kolekcja Drago to jeden z najbardziej pomysłowych i oryginalnych systemów młodzieżowych od Black Red White. Styl Dreviso Baby dzielnie znosi upływ czasu więc meble mogą stanowić wyposażenie pokoju przez lata. Kolor śnieżnej bieli pięknie współgra z ponadczasową barwą drewna, która pojawia się na blatach mebli, a także w formie dekoracyjnych akcentów. Neutralna kolorystyka zapewni odpowiednie warunki do poznawania świata i słodkiego snu, a akcesoria, wyposażone w system cichego domykania, zatroszczą się o ciszę.
 
Wśród elementów kolekcji znajdziemy łóżeczko z atestem bezpieczeństwa. Mebel wyposażony został w dwa wyciągane szczebelki, które dają maluchowi większą samodzielność, ułatwiając mu samodzielne wychodzenie i wchodzenie. Dzięki trzystopniowej regulacji wysokości materaca łóżeczko może rosnąć razem z dzieckiem, dbając o jego komfortowy rozwój i sen w pierwszych latach życia.
 
W strefie maluszka idealnie sprawdzi się również przewijak z praktycznymi schowkami, ułatwiającymi organizację i przechowywanie niezbędnych akcesoriów. Trzy pojemne szuflady oraz otwarte półeczki, zapewniają wygodny dostęp do zasypek, kremów czy pieluszek. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych blat przewijaka został zabezpieczony bocznymi listwami. Dziecięce drobiazgi i ubranka można wygodnie przechować w pojemnej komodzie z szufladami, a zabawki i książki wyeksponować na wiszącej półeczce. Wystrój pokoju dla dziecka można uzupełnić o elementy bliźniaczej kolekcji Dreviso.
Najnowsza kolekcja Dreviso Baby pomoże stworzyć przytulny kącik dla maluszka. Najnowsza kolekcja Dreviso Baby pomoże stworzyć przytulny kącik dla maluszka. Najnowsza kolekcja Dreviso Baby pomoże stworzyć przytulny kącik dla maluszka.