Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Skandynawska prostota. Poznaj kolekcję Bocage.

Najnowsza kolekcja Bocage od Black Red White. Zrównoważona stylistyka kolekcji Bocage umiejętnie splata styl skandynawski z nowoczesnym nurtem aranżacyjnym. Piękny, głęboki kolor grafitowej szarości został tu zestawiony z dekorem dębu, który możemy zobaczyć na blatach, ale też wewnętrznych półkach tych nieszablonowych mebli.
 
Kolekcja Bocage daleka jest od banału. Nie brak w niej skandynawskich smaczków, nowoczesnych akcentów i funkcjonalnych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się na co dzień. Dzięki różnorodnym bryłom można swobodnie budować własne układy, dopasowując meble do wnętrza i bawiąc się designem. To meble, które zyskają na wyrazie w otoczeniu sentymentalnych dodatków dotkniętych zębem czasu, takich jak stara luneta czy rustykalny zegar. Takie akcenty dodadzą wnętrzu smaku i niepowtarzalnego charakteru.
 
Najnowsza kolekcja Bocage pomoże stworzyć przytulny salon w stylu scandi. Najnowsza kolekcja Bocage pomoże stworzyć przytulny salon w stylu scandi. Najnowsza kolekcja Bocage pomoże stworzyć przytulny salon w stylu scandi.
 

Grafitowa szarość i dekor dębu to duet, który zawsze sprawdzi się doskonale. W kolekcji Bocage kolor drewna przebija się w postaci prostych blatów i wewnętrznych półek, na których można postawić bibeloty. Mocnym akcentem są tutaj przeszklone boki witryny, które pozwolą jeszcze mocniej wyeksponować cenne drobiazgi czy pamiątki z podróży. To jednak nie wszystko. Na frontach mebli zgrabnie rysują się punktowe uchwyty oraz ramiaki, które akcentują skandynawską duszę tego systemu. Piękne w swojej prostocie meble idealnie sprawdzą się w pokoju dziennym, ale wybrane bryły tej kolekcji można wykorzystać też w innych wnętrzach, takich jak przedpokój, jadalnia czy sypialnia.