Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Nandu – kolekcja w młodzieżowym stylu.

Kolekcja Nandu to system, który podąża za trendami, pobudza kreatywność i wspaniale się prezentuje. Atutem kolekcji jest możliwość wyboru kolorystyki lub motywu frontów. Charakter własnych mebli można budować, decydując się na kolor lśniącej bieli lub kreatywnych nadruków cyfrowych. Sprawdź!
Nandu - nowoczesny pokój młodzieżowy Black Red White Nandu - nowoczesny pokój młodzieżowy Black Red White Nandu - nowoczesny pokój młodzieżowy Black Red White
Pomysłowe meble Nandu pozwolą na aranżację funkcjonalnej przestrzeni, która zda egzamin zarówno w przypadku chłopców, jak i dziewczynek. Znajdziesz tu wszystko, by urządzić pokój idealny do spełniania dziecięcych pasji, ale też nauki i odpoczynku. Łóżko wyposażone w szufladę na pościel, biurko, mobilną komodę na kółkach, funkcjonalne regały z asymetrycznie rozmieszczonymi półkami o różnej pojemności, a także pakowne komody, szafę, a nawet szafkę RTV.
Nandu - nowoczesny pokój młodzieżowy Black Red White Nandu - nowoczesny pokój młodzieżowy Black Red White
Nandu to kolekcja nowoczesna. Cechują ją proste, minimalistyczne formy oraz pozbawione uchwytów fronty. Korpus mebli łączący kolor szary jasny z dębem polskim stanowi idealną oprawę dla frontów w kolorze biały połysk. Możesz przełamać nudę i wybrać, dostępny w opcji, front szuflady z oryginalnym nadrukiem cyfrowym: arabesk lub komiks.