Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Modesto – nowoczesne rozwiązania i zaskakujący design

Nowoczesna i dynamiczna. Taka jest kolekcja Modesto. Meble zaskakują designem, a wszystko to dzięki oryginalnym boksom, przełamującym prostą konstrukcję. Całość wieńczą niewidoczne dla oka detale, które zadbają o komfort – system cichego domykania frontów szafek, dzięki któremu zamykają się niemal bezszelestnie.

 

Modesto to dobrana para dwóch ponadczasowych barw. Ciepły i bliski naturze dąb minerva wygląda doskonale w towarzystwie eleganckiej bieli w lustrzanym połysku. Wyrazisty kontrast barw oraz faktur wykończenia (mat oraz połysk) sprawia, że całość mimo tego, że delikatna i stonowana, subtelnie zatrzymuje spojrzenia.
Office Lux - Gabinet Black Red White
ZGRABNE DETALE
Prosta forma zobowiązuje do zachowania umiaru w elementach ozdobnych. Dlatego Modesto to esencja minimalizmu. Geometrię form zachowują nie tylko kształty poszczególnych elementów, ale także modne boksy wypełnione barwą drewna. Taki detal zasługuje na uznanie. Podobnie, jak uchwyty – minimalistyczne, aluminiowe, wkomponowane idealnie w górną linię frontów.
Office Lux - Gabinet Black Red White
 
RÓŻNORODNE ELEMENTY
Dzięki różnorodnym modułom urządzanie każdego pomieszczenia jest naprawdę proste. Wystarczy wybrać potrzebne elementy i dowolnie połączyć je ze sobą, tak by na co dzień idealnie spełniały swoją funkcję użytkową i dekoracyjną. Do swojej dyspozycji masz pojemne komody, szafę, witryny, szafkę RTV oraz półkę wiszącą.