Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Erla – nowa kolekcja do Twojego salonu

Jest wiele powodów, dla których pokochasz kolekcję Erla. To nowoczesny minimalizm, lśniąca nieskazitelna biel oraz to, z jaką lekkością domykają się fronty. Przyjrzyj się dokładnie. Dzięki temu, że blat delikatnie odseparowany jest od linii frontów, sprawia wrażenie jakby unosił się lekko w powietrzu.
 
Erla to kolekcja stworzona z myślą o nowoczesnych pokojach dziennych. Perfekcyjnie proste, geometryczne kształty połączone z neutralną kolorystyką pozwolą urządzić wnętrze, które nie przytłoczy i będzie idealną bazą dla dodatków i ulubionych kolorów. Nowoczesny charakter mebli akcentują bezuchwytowe fronty oraz proste blaty, delikatnie odseparowane od linii frontów.
Erla - pokój dzienny Black Red White Erla - pokój dzienny Black Red White
Kolorystyka Erli to ponadczasowe zestawienie kolorów bieli i drewna w pięknym dekorze dąb minerva. Połączenie tym bardziej ujmujące, gdyż powierzchnie frontów zostały pokryte lśniącym lakierem, który pięknie odbija światło i kontrastuje z całością.
 
Erla to także pakiet funkcjonalnych rozwiązań na co dzień. Docenisz ją za system cichego domykania frontów oraz delikatnie podświetlone wnętrze witryn, dzięki któremu wieczorem Twój salon nabierze wyjątkowego klimatu. Blaty oraz korpusy mebli wykonane zostały z płyty laminowanej - ich powierzchnia jest bardziej odporna na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne, wynikające z codziennego użytkowania. Dzięki takim rozwiązaniom codzienne użytkowanie mebli będzie przyjemnością.