Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Kolekcja Alamo. Funkcjonalne rozwiązania i niebanalny styl.

Prosty ponadczasowy styl, liczne przeszklenia, starannie dobrane detale. Oto klucz do pięknego wnętrza w duchu współczesnego designu. Poznaj kolekcję Alamo.
Alamo – funkcjonalny salonPoszukujesz odpowiednich mebli do nowoczesnego salonu? Meble z kolekcji Alamo zachwycają idealnie gładką linią frontów, podświetlonymi, eleganckimi witrynami i połączeniem dwóch kolorów, które w aranżacji wnętrz robią małą furorę – bieli i drewna. Takie meble wpiszą się doskonale w wiele stylowych aranżacji. Dzięki temu, że możesz wybierać poszczególne elementy masz jeszcze więcej możliwości urządzania pięknego wnętrza, które sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom.
 
W kolekcji Alamo znajdziesz wiele rozwiązań, które na co dzień ułatwią Ci użytkowanie mebli. Metalowe uchwyty, akcesoria z systemem cichego domykania, mocne szkło hartowane czy energooszczędne oświetlenie LED, które pomoże wyeksponować wszystko to, czym chcesz się pochwalić.
Wśród elementów kolekcji Alamo znajdziesz eleganckie witryny, komodę, szafkę RTV, półkę wiszącą, a także stylową ławę o nieszablonowym designie, dzięki której zyskasz jeszcze więcej miejsce do sprytnego przechowywania.