Fantazyjne cięcia chleba

Chleb i wszelakiego rodzaju pieczywo to podstawa każdego śniadania. Musi być ukrojone w odpowiedniej grubości kromki, czy też właściwie podzielone na części, by uprzyjemnić proces konsumpcji. W tym właśnie celu zaprojektowano specjalny nóż do chleba, który ułatwi krojenie i usprawni je na tyle, że już nigdy żaden bochenek chleba i żadna kromka nie będzie zbyt gruba, czy zbyt chuda. Będą po prostu perfekcyjne.

 

Nóż ten jest wykonany z bardzo trwałego materiału, jakim jest stal nierdzewna i z pewnością nie ulegnie zniszczeniu nawet przy zetknięciu z nieco twardszym pieczywem. Do tego jest on bardzo stylowy i elegancki, a posiadanie go doda szyku każdej kuchni.

W tej same linii noży znajdują się również takie, którymi możemy kroić różnego rodzaju składniki potraw, dlatego cały komplet idealnie nada się do przygotowania każdego rodzaju posiłku i znacznie usprawni proces gotowania poprzez znajdujące się na każdym nożu oznaczenia, które to narzędzie należy wybrać w konkretnej chwili


 • Linia noży kuchennych przeznaczona jest dla koneserów nowoczesnego designu, poszukujących produktów o najwyższej jakości.
 • U nasady rękojeści noży zostały zamieszczone ułatwiające pracę symbole, podpowiadające, który nóż należy wybrać do precyzyjnej pracy szefa kuchni, krojenia warzyw, chleba czy wędlin, co ułatwi i przyspieszy pracę.
 • Wybór odpowiedniego noża staje się prostszy niż kiedykolwiek.
 • Do modelu została wprowadzona rękojeść z bardziej odpornego niż drewno tworzywa ABS, a ostrza wykonano z najlepszej jakości stali nierdzewnej.
 • Producent GERLACH.
 • Wymiary
  Długość 40 cm
  Szerokość 8 cm
  Waga 0.23 kg
  Do pobrania
  Producent produktu:
  Gerlach S.A.