Nóż kuchenny Molly (mix kolorów) – asystent codziennego gotowania

Nóż to narzędzie niezbędne w każdej kuchni – potrzebujesz go zarówno do przyrządzania wyrafinowanych potraw z całego świata, jak i przygotowania zwykłej kanapki. Dla tych, którzy kochają gotować, i dla tych, którzy za tym nie przepadają, mamy nóż kuchenny Molly. Mix kolorów gwarantuje, że każdy znajdzie swój ulubiony odcień tego akcesorium.

Zgrabny nożyk z wąską rękojeścią nie zajmie wiele miejsca na relingu czy stojaku – to ważne, bo przecież w kuchni chcesz mieć swoje przybory zawsze pod ręką. Lekko wyprofilowane i niezbyt szerokie ostrze doskonale sprawdza się w obróbce warzyw i mięsa – to nóż uniwersalny, niezastąpiony przy codziennym gotowaniu. Rączka z tworzywa sztucznego zapewnia sprawne i wygodne posługiwanie się nożem – jej ergonomiczny kształt docenisz zwłaszcza po długotrwałej pracy. Nóż występuje w trzech kolorach: zielonym, szarym i białym, zatem możesz wybrać narzędzie najlepiej pasujące do wystroju swojej kuchni. Wybrany wariant podaj w zamówieniu.

To bardzo wszechstronny nóż kuchenny – uniwersalny kształt ostrza i poręczny uchwyt gwarantują wygodne krojenie mięsa, siekanie warzyw, obieranie owoców oraz smarowanie chleba.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 21,5 cm
Waga 0.03 kg
Do pobrania