Obraz Ali Dorate – zaintryguje i przykuje uwagę

 Ali Dorate to obraz, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego miłośnika sztuki współczesnej. Na tym efektownym dziele o wymiarach 83 x 83 cm widzimy kobietę ze skrzydłami, biżuterią i innymi elementami w kolorze złota. 

Kobieta na obrazie ma posągową urodę, a skrzydła i zamknięte oczy dodają jej tajemniczości i magicznej aury. Całość umieszczona została na ciemnym, intrygującym tle.

 Czarna szeroka rama – która otacza obraz – podkreśla jego elegancki i nowoczesny charakter. Kompozycja przykuwa wzrok i nie sposób przejść wobec niej obojętnie.

Całość dzieła doskonale balansuje na granicy fikcji i rzeczywistości, co czyni z niego niezwykłą i piękną ozdobę. Ozdobę, która umieszczona na ścianie w salonie czy sypialni przyciągnie uwagę swoim pięknem i tajemniczym klimatem.

Obraz wyśmienicie sprawdzi się we wnętrzach w stylistyce glamour, loftowej czy nowoczesnej. Będzie idealnym dodatkiem aranżacyjnym w salonie piękności, gabinecie, hotelowym holu czy kancelarii. Doda elegancji i oryginalności do każdego pomieszczenia, a jednocześnie wspaniale wyrazi Twoją pasję do sztuki i piękna.

Szczegóły obrazu:

 ●     materiał: płyta HDF, papier, laminat, rama polistyren

●     wymiary: 70 x 70 cm

●     wymiary z ramą: 83 x 83 cm

Wymiary
Głębokość 3 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 70 cm
Do pobrania