Obraz Lineair – delikatne pastele w Twoim wnętrzu

Masz wrażenie, że w Twoim mieszkaniu brakuje światła, ciepła i przytulności? Odpowiednie dodatki pomogą Ci je rozświetlić wnętrze i nadać mu intymny klimat, który sprzyja jakościowemu odpoczynkowi. Złocone ramki ze zdjęciami bliskich, naturalne materiały (w tym drewno), kwietniki, starannie dobrane figurki czy praktyczne, a zarazem piękne naczynia stworzą pożądaną atmosferę. Przyda Ci się też pastelowy obraz ścienny.

Możesz powiesić go nie tylko w salonie czy sypialni, ale również w pracowni, pokoju młodzieżowym (zwłaszcza dziewczęcym) czy dziecięcym. Obraz Linear przedstawia dwa nieregularne owale z dodatkiem jasnego błękitu i złotych, dekoracyjnych rys. Różnorodne kształty, błysk i rozmyte, jasne kolory będą wyglądać świetnie w pokoju dziecięcym i na pewno zainteresują niemowlęta. Dostarczą im bodźców estetycznych i zaczną kształtować gusta już w bardzo młodym wieku.

Dekoracyjny obraz ma wymiary 50 x 70 cm i ramę wykonaną z listwy MDF z dodatkową warstwą okleiny. Doskonale będzie pasował do niego obraz Zen, również dostępny w naszym sklepie online. Oba ozdobią nie tylko Twój dom. Będą znakomite również na prezent – szczególnie dla osoby, która kocha kojące, pastelowe barwy.

Wymiary
Głębokość 1 cm
Szerokość 52 cm
Wysokość 72 cm
Waga 1.35 kg
Do pobrania