Obrus Manaus – modny print, ożywiająca kolorystyka

Obrus Manaus to świetny sposób na ożywienie nawet nudnego i banalnego wnętrza. Wnosi powiew egzotyki, dzięki wciąż modnemu nadrukowi egzotycznych liści, wśród których przeważają liście monstery, czyli wzór będący na topie od wielu sezonów. Taki obrus może leżeć na stole w pokoju, w którym panuje ciepła i jasna kolorystyka. Równie dobrze wygląda we wnętrzu z przewagą beżu, i brązu lub szarości. Świetny do salonu i kuchni. Pasuje do wystroju nowoczesnego, klasycznego, rustykalnego.

Obrus Manaus został zrobiony z bawełny, która jest łatwa do prania i prasowania. Szybko schnie i nie jest podatna na zagniecenia. Obrus ma kształt prostokąta i modny motyw liści na białym tle. Nadaje się na co dzień i na większe okazje. Kolory obrusa to biel i odcienie zielonego. Wymiary wynoszą: 180 × 140 cm.

Biało-zielony obrus Manaus świetnie współgra z meblami z drewna, odcieniami brązu u beżu. Doskonale przełamuje chłodny, jasny wystrój. Pasuje również do ciemniejszych wnętrz. Będzie się dobrze prezentował w salonie z dużą ilością roślinności i dodatkami o podobnych motywach.