Obrus Smiling Easter – podkreśli wyjątkowy klimat świąt

Jeżeli lubisz, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, to w okresie świąt z pewnością przyda ci się obrus Smiling Easter. Motywy świąteczne wprowadzą miłą, rodzinną atmosferę, a pastelowa kolorystyka ociepli wnętrze. Obrus Smiling Easter pasuje prawie do każdego wystroju od klasycznego przez boho po nowoczesność. A jeśli już masz jakiś wyjątkowy obrus na stół w salonie, ten możesz położyć na stoliku w swoim ulubionym kąciku wypoczynkowym. Podkreśli magię świąt i doda wyjątkowego charakteru całości wystroju.

Obrus Smiling Easter jest wykonany z poliestru, dzięki czemu cechuje go odporność na zabrudzenia, zagniecienia, łatwo go utrzymać w czystości i może posłużyć Ci przez wiele lat. Dyskretne motywy świąteczne w postaci pisanek, zajączka wielkanocnego i delikatnych kwiatów są przyjemną ozdobą tego wyjątkowego obrusa. Możesz wybrać jedną z trzech opcji kolorystycznych: białą, waniliową lub pistacjowo- zieloną. Wymiary to: 110 × 160 cm.

Ten miły dla oka dodatek do wystroju rozświetli każde wnętrze, zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Na udekorowanym nim stole pięknie będą prezentować się wazony z wiosennymi kwiatami i inne świąteczne motywy.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 160 cm
Waga 0.275 kg
Do pobrania