Ociekacz na sztućce Livio – stylowy i praktyczny gadżet do Twojej kuchni

Odkładanie mokrych naczyń czy sztućców na zlew mija się z celem – zlew jest pełen bakterii, na sprzęcie zostają nieestetyczne osady i ślady z wody, a akcesoria suszą się znacznie dłużej, niż powinny. Polecamy Ci o wiele wygodniejsze rozwiązanie – ociekacz na sztućce Livio.

Co prawda praktyczne wyposażenie nie musi zdobić wnętrza, jednak ten pojemnik pięknie podkreśli nowoczesne wyposażenie i styl Twojej kuchni. Czarny kolor i minimalistyczna forma nadają mu bardzo elegancki wygląd. Suszarka dobrze prezentuje się z pozostałymi sprzętami, a przy tym stanowi stylowy akcent aranżacyjny. W trakcie codziennego użytkowania zauważysz też także praktyczne zalety ociekacza – wkład z trzema przegródkami pozwala na uporządkowanie sztućców, a zbiorniczek z odpływem ułatwia wylewanie wody.

Chcesz, by w Twojej kuchni panowała harmonia i stylistyczna spójność? W takim razie spodoba Ci się ten ociekacz na sztućce – nowoczesny pojemnik dopasuje się do każdej aranżacji, choć najlepiej wygląda na tle białych mebli na wysoki połysk i w towarzystwie czarnego wyposażenia. W BRW znajdziesz również inne akcesoria z kolekcji Livio.

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 14,5 cm
Waga 0.25 kg
Do pobrania