Oczko podtynkowe Lagos czarne – praktyczne oświetlenie wnętrza

Szukasz pomysłu na oświetlenie wnętrza Twojej sypialni, kuchni, jadalni, przedpokoju, salonu bądź gabinetu? Dostępne w ofercie oczko podtynkowe Lagos czarne to element oświetlenia, który świetnie sprawdzi się w tej roli! Jego estetyczny design pozwala na umieszczenie oczka w każdej aranżacji – sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach zachowanych w klasycznych, jak i niecodziennych barwach.

Oczko podtynkowe Lagos czarne zostało wykonane z wysokiej jakości metalu. Posiada klasę szczelności IP20. Wymiary: średnica: 8,6 cm, wysokość: 3,5 cm.

Dedykowanym źródłem światła jest żarówka o typie gwintu GU10 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc wynosi 50 W. Oczko podtynkowe Lagos czarne spełni swoją rolę w pomieszczeniach o każdej wielkości – dobierz odpowiednią ilość lamp do własnych preferencji oraz wymagań danego wnętrza.

Oczko podtynkowe Lagos czarneto produkt, obok którego nie możesz przejść obojętnie! Dzięki niemu Twoja przestrzeń stanie się dokładnie oświetlona i harmonijna, co przełoży się na Twoją satysfakcję i zadowolenie z zakupu!

Wymiary
Średnica 8,6 cm
Wysokość 3,5 cm
Waga 0.15 kg
Do pobrania