Przyjemność w domu

Każdy z nas lubi ten moment, w którym posprzątany dom zaczyna pachnieć swoim nowym zapachem. Czuć wówczas odświeżenie i przyjemną woń, która zdecydowanie zachęca do działania. Przyjemny zapach ma wpływ na wszystkie elementy naszego życia. możemy spotęgować efekt sprzątania za pomocą różnych dodatków, choćby popularnych kadzidełek, które wprowadzą nasze pomieszczenie w strefę sacrum. Innym elementem, którzy może wpłynąć pozytywnie jest odświeżacz powietrza. Stanowi on bardzo ciekawy element dekoracyjny, z uwagi na to, że reaguje na niego zmysł węchu, a nie zmysł wzroku, jak to ma miejsce najczęściej. Dekoracje, których dopełnieniem będzie przyjemny zapach z pewnością zrobią wrażenie na naszych gościach. Zwrócą oni bez wątpienia uwagę na charakterystyczną woń w naszym mieszkaniu.

 

Moc możliwości

Odświeżacz dostępny jest w wielu różnych smakach, toteż nasz dom nie musi być przywiązany do jednego konkretnego zapachu. Przeciwnie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby regularnie wymieniać go, celem zaskoczenia zarówno samego siebie, jak i gości i innych domowników. Odświeżacz powietrza stanowi niebanalny element dekoracyjny, który wpleciony w wizję całego pomieszczenia może stać się przysłowiową "wisienką na torcie". Dekoracje dopełnione w ten sposób pozwolą nam przyjemnie spędzać czas w pomieszczeniu zaprojektowanym według schematu łączącego zmysły wzroku i węchu.

 

Uniwersalność

Dużym plusem olejku zapachowego jest możliwość umieszczenie go w każdym pomieszczeniu w domu. Odświeżacz będzie pasować zarówno do toalety, jak i do kuchni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypełnić nim cały swój dom, który pachnieć będzie jednolitym zapachem

Limonka z Owocem Granatu - wymiary
Pojemność 50ml
Waga 0.2 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Dyfuzor o zapachu Limonki z Owocem Granatu. Dekoracyjny odświeżacz powietrza to szklana buteleczka wypełniona esencjonalnym zapachem. Za pomocą ratanowych patyczków umieszczonych w szklanym naczyniu, wypełni dane pomieszczenie przyjemnym aromatem. Sposób użycia i zastosowanie: Otwórz flakonik i włóż patyczki do środka. Gdy nasiąkną w naturalny sposób zaczną uwalniać zapach. Co kilka dni obróć patyczki do dołu, zanurzając ich drugi koniec we flakonie. Dyfuzory dzięki swojej prostej i eleganckiej formie są ozdobą zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Doskonale sprawdzają się nie tylko w domu, ale także w biurze, kawiarni, sklepie czy salonie piękności. Dostępne zapachy: Anti-Tabac, Biała Herbata z Miętą, Czarna Porzeczka z Marakują, Dziki Bez, Herbaciana Zieleń, Jaśminowa Rosa, Limonka z Owocem Granatu, Różany Ogród.
Pozostałe informacje
Materiał szkło/bambus