Przyjemność w domu

Każdy z nas lubi ten moment, w którym posprzątany dom zaczyna pachnieć swoim nowym zapachem. Czuć wówczas odświeżenie i przyjemną woń, która zdecydowanie zachęca do działania. Przyjemny zapach ma wpływ na wszystkie elementy naszego życia. możemy spotęgować efekt sprzątania za pomocą różnych dodatków, choćby popularnych kadzidełek, które wprowadzą nasze pomieszczenie w strefę sacrum. Innym elementem, którzy może wpłynąć pozytywnie jest odświeżacz powietrza. Stanowi on bardzo ciekawy element dekoracyjny, z uwagi na to, że reaguje na niego zmysł węchu, a nie zmysł wzroku, jak to ma miejsce najczęściej. Dekoracje, których dopełnieniem będzie przyjemny zapach z pewnością zrobią wrażenie na naszych gościach. Zwrócą oni bez wątpienia uwagę na charakterystyczną woń w naszym mieszkaniu.

 

Moc możliwości

Odświeżacz dostępny jest w wielu różnych smakach, toteż nasz dom nie musi być przywiązany do jednego konkretnego zapachu. Przeciwnie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby regularnie wymieniać go, celem zaskoczenia zarówno samego siebie, jak i gości i innych domowników. Odświeżacz powietrza stanowi niebanalny element dekoracyjny, który wpleciony w wizję całego pomieszczenia może stać się przysłowiową "wisienką na torcie". Dekoracje dopełnione w ten sposób pozwolą nam przyjemnie spędzać czas w pomieszczeniu zaprojektowanym według schematu łączącego zmysły wzroku i węchu.

 

Uniwersalność

Dużym plusem olejku zapachowego jest możliwość umieszczenie go w każdym pomieszczeniu w domu. Odświeżacz będzie pasować zarówno do toalety, jak i do kuchni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypełnić nim cały swój dom, który pachnieć będzie jednolitym zapachem

Wymiary
Długość 20,5 cm
Głębokość 6,5 cm
Szerokość 6,5 cm
Pojemność 50ml
Waga 0.2 kg
Do pobrania