Dla każdego z nas dom to miejsce święte. To tutaj przeżywamy większą cześć naszego życia, odpoczywamy, przeżywamy dobre i złe chwile. Z domem wiąże się zawsze wiele wspomnień i jest miejscem, do którego każdy z nas marzy wrócić po ciężkim dniu. Dlatego warto się zatroszczyć o to, aby wszystko zarówno meble, dekoracje jak i zapach były idealne.

 

Dekoracyjny odświeżacz powietrza Anti Tabac skutecznie niweluje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu, w szczególności uciążliwą woń dymu papierosowego. Dołączone do zestawu ratanowe patyczki skutecznie chłoną płyn i utrzymują efekt przyjemnego zapachu znacznie dłużej niż tradycyjne odświeżacze. Jego prosty i elegancki wygląd sprawia, że odświeżacz jest na tyle dekoracyjny iż ciężko rozpoznać jego prawdziwą funkcję. Odnajdzie swoje miejsce zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach. Dodatkowo odświeżacza można używać poza domem na przykład w ogrodzie lub pomieszczeniach biurowych. Swoją rolę świetnie pełni również w salonach piękności lub u fryzjera, gdzie aspekt wizualny i przyjemny aromat są niezwykle ważne.

 

Sposób użycie jest niezwykle prosty wystarczy wlać załączony płyn do dyfuzora i włożyć ratanowe patyczki do środka. W momencie gdy płyn wyparuje można szybko i bez problemów za pomocą pakietu uzupełniającego dolać płynu i wymienić patyczki. Idealny dla oka przyjemny dla nosa staje się nieodłącznym elementem każdego pomieszczenia. Ponadto jest doskonałym pomysłem na prezent. Ciesz się świeżym powietrzem i przyjemnym zapachem przez długi czas i już nigdy więcej nie martw się, że zapach dymu papierosowego odstraszy Twoich gości.

 

Wymiary
Długość 20,5 cm
Głębokość 7 cm
Szerokość 6,5 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania