Olejek zapachowy Białe kwiaty - przyjemna woń w całym mieszkaniu

Wydajny i wyróżniający się wysoką jakością olejek zapachowy Białe kwiaty to niezawodny pomysł na poprawę nastroju. Wystarczy kilka kropel tego specyfiku, by wypełnić pomieszczenie świeżym i eleganckim aromatem, który pozyskany został w wyniku połączenia specjalnie wyselekcjonowanych kwietnych zapachów. Olejek może być stosowany do aromatyzacji salonu, pokoju dziennego czy na przykład garderoby. Zapach utrzymuje się przez długi czas, a jeśli jest zbyt intensywny można po prostu przewietrzyć pomieszczenie.

 

Relaksujące chwile wśród kojącego zapachu kwiatów

Gdy tęskni się za urokliwymi łąkami i ogrodami, gdzie przebywając można podziwiać przepiękne kwiaty i napawać się bliskością przyrody, to właśnie zapach olejku Białe kwiaty pozwoli przenieść się na kilka chwil w takie miejsca. Krople olejku dodane do wody i umieszczone w ceramicznym kominku sprawią, że mieszkanie stanie się bardziej przytulne i z przyjemnością będzie można oddawać się w nim nawet mało lubianym codziennym obowiązkom. Przyjemny i świeży aromat w domu jest niezbędny do tego, by mieć dobre samopoczucie!

 


 • Olejek o zapachu Białych Kwiatów.
 • Olejki zapachowe nadadzą wybranemu pomieszczeniu wyjątkowy aromat. Kilka kropel olejku dodanych do ceramicznego kominka, kaloryferowego nawilżacza lub na kwiatowy susz napachni wybrane pomieszczenie, pozwalając cieszyć się pięknym zapachem przez wiele godzin.
 • Sposób użycia i zastosowanie: 5-10 kropli olejku dodanych do ceramicznego kominka wypełnionego 10 ml wody, kaloryferowego nawilżacza lub na kwiatowy susz delikatnie napachni wybrane pomieszczenie.
 • Dostępne zapachy: Anti-Tabac, Białe kwiaty, Cynamon, Dzika orchidea, Grejpfrut, Kwiaty polne, Lawenda, Lilia wodna, Pomarańcza, Róża, Trawa Cytrynowa, Wanilia.
 • Wymiary
  Długość 7 cm
  Głębokość 3 cm
  Szerokość 4 cm
  Pojemność 10ml
  Waga 0.045 kg
  Do pobrania