Olejek o zapachu dzikiej orchidei

Jakże przyjemnym i wyjątkowym aromatem kwiatu dzikiej orchidei można cieszyć się każdego dnia. W każdej chwili spędzanej w domowym zaciszu. Olejek zapachowy o aromacie przywołującego tajemnice zapachu dzikiej orchidei to kwintesencja świeżości płynącej prosto z natury. Zapach jest na tyle delikatny, żeby oczarowywać delikatną mgiełką i jednocześnie na tyle intensywny, żeby dostrzegać płynącą od niego siłę kwiatu dzikiej orchidei ujarzmionej w kwiatowym olejku.

 

Nie tylko do pokoju dziennego

Bez względu  porę dnia czy roku, jakże kuszący olejek sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Kwiatowy aromat, dzięki któremu każde spędzone chwile staną się bardziej przyjemne, niepozbawione mgiełki tajemnicy. Mgiełki subtelnej dzikości kwiatu, który fascynuje od setek lat. Wystarczy tylko kilka kropel, aby poznać kwiatową moc delikatnego i świeżego bukietu. Bukietu dzikich orchidei.

 

Proste dozowanie

Kilka kropel rozpuszczonych w nawilżaczu czy delikatnie skropiony susz kwiatowy. Tylko tyle wystarczy, żeby cieszyć powonienie aromatem dzikiej orchidei. Wysoka wydajność - olejek zapachowy oferowany jest w gustownym flakoniku o pojemności 10 ml - to ważny atut, dzięki któremu uprzyjemniający każde spędzone chwile w pokoju dziennym, sypialni czy kuchni będzie na długo cieszyć zmysły. Kwiatowy bukiet bez konieczności częstych wizyt w kwiaciarni. Świetne rozwiązanie nie tylko dla zabieganych osób, jakie cenią wypoczynek w miejscu pełnym kwiatowej woni.

 

Wymiary
Długość 7 cm
Głębokość 3 cm
Szerokość 4 cm
Pojemność 10ml
Waga 0.045 kg
Do pobrania