Opaska fitness Maxcom fit FW20 soft czarna

Czarna opaska sportowa pomagająca stale monitorować aktywność fizyczną. Urządzenie posiada wbudowaną funkcję pomiaru pokonanego dystansu, tętna, ciśnienia krwi, jakości snu oraz informowania o połączeniach i wiadomościach odbieranych przez telefon.

Dla osób stawiających na aktywność

Opaska fitness Maxcom fit FW20 soft powstała z myślą o osobach chcących mieć pod kontrolą swoją aktywność fizyczną. Każdego dnia możesz monitorować swoje tętno i ciśnienie krwi, a także przebyty dystans. Opaska sportowa ma również wbudowaną funkcję kontrolowania snu, co może okazać się przydatne w efektywnym wypoczynku. Akcesorium poinformuje Cię o połączeniach i wiadomościach przychodzących na Twój telefon. Nie musisz więc przerywać treningu, by sprawdzić, czy dotarła do Ciebie ważna informacja.

Modne dopełnienie stylizacji

Aktywność sportowa jest trendem modowym utrzymującym się już od wielu sezonów. Czarna opaska fitness będzie więc stylowym dopełnieniem Twoich outfitów. Elegancki, gustowny design będzie pasował do wielu stylizacji, a duży wyświetlacz pomoże Ci kontrolować upływający czas. Jest to więc akcesorium, z którym bez problemu pogodzisz swoją aktywność, sportową pasję i codzienne wyzwania zawodowe.

Wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 2 cm
Waga 0.044 kg
Do pobrania