Oprawa stropowa Creston - nowoczesność i prostota

Postaw na nowoczesność i minimalizm, a zarazem wyraź swój styl! Pomogą Ci w tym detale - takie jak choćby oprawa stropowa Creston w kolorze czarnym. Stylowe “oko” przypominać może nieco okrągły głośnik stereo. Oprawa stropowa Creston pozwala na stworzenie intrygującej aranżacji świetlnej w Twoim salonie, sypialni, pokoju dziennym czy pokoju nastolatka. Sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym i industrialnym.

Oprawa stropowa Creston wykonana została z wytrzymałego i odpornego na zabrudzenia aluminium w kolorze czarnym. Jej zaletą jest możliwość regulacji kierunku padania światła. “Oczko” posiada wbudowany moduł LED o mocy 12 W, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego źródła światła. Lampa montowana jest w suficie podwieszanym. Sprawdzi się jako dodatkowe doświetlenie pomieszczenia i pozwoli Ci podkreślić te elementy Twojego wnętrza, które chcesz wyeksponować.

Oprawa stropowa ma średnicę 9 cm oraz wysokość 6 cm. Daje białe światło o ciepłym zabarwieniu. Lampa objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Średnica 9 cm
Wysokość 6 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.