Oprawa stropowa Downlight — stylowa i nowoczesna

Oprawa stropowa Downlight wyróżnia się ciekawym nowoczesnym designem, wysokiej jakości materiałem wykonania oraz dwupłomienną budową. Model sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie salonu, sypialni oraz element modnej dekoracji z wykorzystaniem sufitu podwieszanego.

Oprawa stropowa Downlight posiada oprawkę wykonaną z białej, matowej stali. Prostokątny, geometryczny kształt i prosty materiał sprawiają, że lampka dobrze prezentować się będzie we wnętrzach w stylu skandynawskim, nowoczesnym i glamour. To także dobry wybór do ultranowoczesnych aranżacji w stylu nowoczesnym.

Oprawa stropowa Downlight posiada dwa punkty świetlne. Każdy z nich został wyposażony w oprawkę typu GU10 z miejscem na żarówkę o maksymalnej mocy 75W. Duża moc zapewnia jasne światło. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza oprawę przed kurzem.

Nowoczesne oświetlenie w postaci oprawy stropowej pomoże Ci doświetlić blat, salon oraz zapewni jasne światło na klatce schodowej. Mocne punktowe oświetlenie to także świetny sposób na wyeksponowanie obrazu, plakatu lub innych dekoracji ściennych.

Wymiary
Szerokość 35,4 cm
Wysokość 19 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting