Oprawa wpuszczana Matis Plus - nowoczesne źródło oświetlenia w domu i nie tylko.

Oprawa wpuszczana Matis Plus charakteryzuje się prostym, funkcjonalnym designem, który nie dominuje nad otoczeniem i pasuje do wielu bardzo różnych wystrojów wnętrz. Może to być wystrój nowoczesny, minimalistyczny, skandynawski lub klasyczny, ale jeśli zastosujesz go w innej stylistyce, również nie będzie kłócić się z resztą aranżacji. Jednakowo w pokoju, kuchni, łazience czy przedpokoju będzie stanowić praktyczne źródło oświetlenia. Sprawdzi się w biurze, banku, sklepie i wielu innych pomieszczeniach użytku publicznego.

Matis Plus została wykonana z aluminium. Ma kwadratowy kształt, co wpisuje się w stylistykę wielu nowoczesnych sposobów wystroju. Jej źródłem światła jest wbudowany LED o mocy 13 W i białej, ciepłej barwie strumienia światła. Kolor oprawy to biel a jej wymiary wynoszą: 17 × 17 × 2,2 cm.

Oprawa wpuszczana Matis Plus to doskonałe rozwiązanie do minimalistycznego pomieszczenia (pokoju, jadalni, kuchni) – pasuje do przestronnego, dyskretnie umeblowanego wnętrza, bez względu na to, czy będzie ono urządzone w bieli, czy ciemnych, zdecydowanych kolorach.

Wymiary
Długość 17 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.367 kg
Do pobrania