Oprawa stropowa Olimp - postaw na punktowe oświetlenie!

Pojedyncza oprawa stropowa Olimp to stylowa propozycja punktowego oświetlenia, które świetnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Możesz wykonać efektowną aranżację świetlną na podwieszanym suficie w salonie, wprowadzić dodatkowe światło do kuchni lub stylowego przedpokoju.

To, co wyróżnia oprawę stropową Olimp to kolor i wysokiej jakości materiał wykonania. Kwadratowa oprawa o wymiarach 15 × 15 cm została wykonana ze stali polakierowanej na modny kolor antracyt. Kwadratowa ramka stanowi oprawę dla okrągłego reflektora z możliwością regulacji kierunku światła.

Lampa stropowa Olimp posiada pojedynczy punkt świetlny z oprawką umożliwiającym montaż żarówki o typie gwintu G9 oraz maksymalnej mocy światła 36W. Zastosowana klasa efektywności energetycznej A++ sprawia, że lampa jest ergonomiczna i przyjazna dla środowiska oraz domowego budżetu.

Oprawa stropowa Olimp to doskonały wybór do nowoczesnego, stylowego wnętrza. Możesz zamontować ją jako niezależne dodatkowe oświetlenie lub połączyć z innymi modelami z serii, tworząc spójną aranżację świetlną wnętrza.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.878 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon