Oprawa stropowa Olimp - stylowa i jasna!

Szukasz dodatkowego oświetlenia do nowoczesnego wnętrza? A może planujesz efektowną aranżację świetlną podwieszanego sufitu? Oprawa stropowa Olimp w kolorze czarnym to stylowa propozycja, która łączy design z funkcjonalnością i prostotą, Wysoka jakość użytych materiałów sprawia, że model prezentuje się bardzo efektownie.

Podwójna oprawa stropowa Olimp posiada szerokość 32 cm oraz długość 15 cm. Dwa punkty świetlne zostały umieszczone symetrycznie prostokątnej czarnej listwie wykonanej z lakierowanej stali. Ich ruchoma konstrukcja reflektora umożliwia nakierowanie światła na dowolnie wybrany punkt.

Lampa Olimp posiada dwa punkty świetlne. W każdym z nich możesz umieścić żarówkę o gwincie G9 i maksymalnej mocy światła 36W. Lampa jest energooszczędna. Nad domowym budżetem czuwa klasa efektywności energetycznej A++.

Oprawa Stropowa Olimp to dobry wybór do nowoczesnych wnętrz w stylu loftowym lub industrialnym. Możesz połączyć ją z innymi modelami z serii i stworzyć efektowną i spójną aranżację świetlną.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 7 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon