Oprawa stropowa Vitar - elegancka i stylowa

Oprawa stropowa Vitar z jasnego piaskowca to stylowa propozycja dodatkowego oświetlenia do eleganckiego wnętrza. Naturalne wzornictwo, wysokiej jakości materiały oraz duża estetyka wykonania sprawiają, że oprawa świetnie prezentować się będzie w klasycznych aranżacjach oraz nowoczesnych wnętrzach.

To, co wyróżnia oprawę Vitar, to obudowa wykonana z piaskowca oraz nowoczesny kształt kwadratu o wymiarach 9,5 × 9,5 cm. W centralnym punkcie oprawy został umieszczony punkt światła typu oczko z energooszczędnym oświetleniem LED. Wykończenie oprawki z chromowanego metalu nadaje lampie lekkości i nowoczesności.

Pojedynczy punkt świetlny z oprawą typu GU10, pozwala na montaż żarówki o maksymalnej mocy światła 6W. Oświetlenie LED o temperaturze 2700K i strumieniu 320 lm jest zapewnia oszczędność w rachunkach oraz wprowadza przytulny nastrój do pomieszczenia.

Oprawa stropowa Vitar w kolorze piaskowca to doskonały wybór do eleganckich, reprezentacyjnych pomieszczeń, jasnej kuchni lub stylowej łazienki. Przekonaj się sam!