Oprawa techniczna DOT-IT LED

Oprawa techniczna DOT-IT LED 0,45W to wszechstronne źródło światła, które charakteryzuje się wieloma zaletami.

Jedną z głównych zalet tego produktu jest jego zasilanie bateryjne, co czyni go przenośnym źródłem światła. Może być łatwo przenoszony i umieszczany w miejscach, gdzie potrzebne jest dodatkowe oświetlenie lub dźwięk. Dzięki temu produktowi można uzyskać oświetlenie w miejscach, gdzie gniazdko sieciowe nie jest dostępne.

Oprawa DOT-IT LED oferuje znaczną oszczędność energii - aż do 50% w porównaniu z konwencjonalnymi oprawami oświetleniowymi. Działa to na korzyść użytkowników, ponieważ zmniejsza zużycie energii elektrycznej i może przyczynić się do obniżenia kosztów eksploatacji.

Produkt ten jest łatwy do montażu i wymiany dzięki magnetycznemu mocowaniu, co czyni go praktycznym i wygodnym w użyciu.

Oprawa techniczna DOT-IT LED znajduje zastosowanie w różnych obszarach, takich jak garderoby, pokoje dziecięce i wszędzie tam, gdzie konieczne jest oświetlenie, ale nie ma dostępnego gniazdka sieciowego.

Cechy produktu obejmują zintegrowaną baterię litową, którą można ładować za pomocą przewodu USB, co zapewnia trwałość i wygodę użytkowania. Ponadto, możliwe jest bezstopniowe ściemnianie oświetlenia za pomocą funkcji dotyku, co umożliwia regulację jasności światła w zależności od potrzeb.

Wymiary
Średnica 6,5 cm
Szerokość 6,5 cm
Wysokość 1,8 cm
Waga 0.049 kg
Do pobrania