Oprawa wpuszczana Louis - klasyczna i nowoczesna!

Oprawa wpuszczana Louis to stylowa propozycja oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Oświetlenie możesz wpuścić w sufit, tak aby licowało się z jego powierzchnią. Biały kolor oraz klasyczny kształt oprawy sprawiają, że model świetnie prezentować się będzie zwłaszcza we wnętrzach loftowych i skandynawskich.

Oprawa wpuszczana Louis charakteryzuje się nowoczesnym, a zarazem minimalistycznym designem oraz wysoką klasą materiałów. Oprawa posiada kształt koła o średnicy 20,6 cm. Obramienie dla zintegrowanego panelu LED tworzy rama wykonana z aluminium.

Oprawa wpuszczana Louis posiada oświetlenie LED, które jest przyjazne środowisku i domowemu budżetowi. Wbudowane źródło światła o strumieniu 1920 lm oraz temperaturze barwowej 4000K jest zbliżone natężeniem i barwą do naturalnego oświetlenia, co wpływa na komfort użytkowania.

Oprawa wpuszczana Louis może być stosowana jako samodzielne oświetlenie lub dodatkowe światło w większym pomieszczeniu. Klasa szczelności IP54 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i pyłem, co znacznie wydłuża jej żywotność oraz zapobiega potencjalnym awariom.

Wymiary
Średnica 20,6 cm
Wysokość 2,4 cm
Waga 0.364 kg
Do pobrania