Oprawa wpuszczana Matis Plus - estetyczne oświetlenie, które nie zakłóca całości wystroju

Oprawa Matis Plus to dyskretny sposób na oświetlenie, które nie będzie dominować nad całością pomieszczenia. Pasuje do mieszkania – do każdego wnętrza od kuchni, łazienki, poprzez przedpokój aż po pokoje. Szczególnie w minimalistycznym pokoju młodzieżowym może tworzyć odpowiednie zwieńczenie całości wystroju. Takie oświetlenie sprawdzi się też w poczekalniach, sklepach i wielu innych pomieszczeniach użyteczności publicznej. Pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego i skandynawskiego.

Oprawa stropowa Matis Plus jest zrobiona z aluminium. Jej kwadratowy kształt sprawdzi się w wielu rodzajach wystroju. Źródło światła stanowi tutaj wbudowany moduł ledowy o mocy 3 W. Światło LED ma tę właściwość, że jest energooszczędne, co stanowi dodatkową zaletę oprawy. Oświetlenie jest w białym kolorze. Wymiary wynoszą: 8,6 × 8,6 × 2,2 cm.

Doskonale koresponduje z każdą kolorystyką wystroju i może być używana jednocześnie z innymi rodzajami oświetlenia np. lampą wiszącą, stojącą, kinkietami. To idealnie światło do kuchni i jadalni w nowoczesnym wystroju.

Wymiary
Długość 8,6 cm
Szerokość 8,6 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.131 kg
Do pobrania