Oprawa wpuszczana Matis Plus - nowoczesne źródło światła w dyskretnym stylu

Oprawa wpuszczana Matis Plus może stać się ciekawą opcją na oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. W domu sprawdzi się w pokojach, kuchni, przedpokoju, łazience, a poza tym może być oświetleniem sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych. Skromny, nienachalny design pozwala jej komponować się z wystrojem nowoczesnym, klasycznym, minimalistycznym, skandynawskim. Kilka opraw daje bardzo przyjemne, przytulne światło.

Matis Plus to oprawa stropowa wykonana z aluminium. Ma kształt kwadratu, przez co wpisuje się w nowoczesne trendy, gdzie często stawia się na geometryczne formy, gdyż pasują one do nowoczesnych aranżacji. Źródłem światła jest tu wbudowany LED (moc 7 W), emitujący białe światło o ciepłej barwie, co współgra z ciepłymi kolorami aranżacji. Oprawa ma biały kolor. Wymiary wynoszą: 12 × 12 × 2,2 cm.

Stawiając na kilka opraw stropowych o tym samym designie, zyskujesz wyraziste i mocne oświetlenie, które nie kłóci się z dodatkowym źródłem światła w postaci tradycyjnej lampy wiszącej. Takie oświetlenie współgra z nowoczesnymi meblami i dodatkami.