Oprawa wpuszczana Matis Plus - dyskretny sposób na oświetlenie pomieszczeń

Matis Plus to sposób na dyskretne oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej. Ta estetyczna oprawa wpuszczana ciekawie prezentuje się jako jedna z opcji oświetlenia kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowego, gabinetu, przedpokoju, hotelu, biura, sklepów. Zastosowanie kilku takich opraw może w ciekawy sposób oświetlić pracownię, salę wystawową, galerię itp. Pasuje do wystrojów w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, minimalistycznym.

Oprawa Matis Plus zrobiona jest z aluminium. Ma kwadratowy kształt, który będzie pasował do wielu miejsc, ponieważ geometryczne formy są od wielu sezonów modne. Jej źródłem światła jest wbudowany LED (19 W). Emituje białe światło o neutralnej barwie. Kolor oprawy stropowej – biel. Wymiary to: 22,4 × 22,4 × 2,2 cm.

Matis Plus najlepiej wygląda w towarzystwie takich samych lamp np. w korytarzu lub długim przedpokoju. Sprawdzi się jako oświetlenie w biurze, poczekalni, banku. Nie przeszkadza, jeśli jest jedną z opcji oświetlenia wnętrza obok np. tradycyjnej lampy wiszącej.

Wymiary
Długość 22,4 cm
Szerokość 22,4 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.583 kg
Do pobrania