Oprawa wpuszczana Mono Corner 4 × 415 × 12,5 cm – proste i efektowne oświetlenie do różnych wnętrz

Oprawa wpuszczana Mono Corner to alternatywa dla innych rodzajów oświetleń, szczególnie w pomieszczeniach komercyjnych. Jest dość duża, więc nadaje się do większego salonu, biura, sali szkoleniowej, restauracji, punktu usługowego, czy sklepu. Dość łatwo dopasować go do wystroju, szczególnie jeśli stawiamy na nowoczesność. Wnosi powiew oryginalności do każdego wnętrza. Najlepiej pasuje do aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych, industrialnych i loftowych. Daje dużo światła, więc decydując się na nią, masz pewność, że pomieszczenie będzie doskonale doświetlone.

Oprawa wpuszczana Mono Corner 4 × 415 × 12,5 cm jest zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. To prosta, podłużna lampa ośmiopunktowa o kloszach w kształcie walca. Ich wnętrze jest złote, co stanowi jednocześnie ozdobę i ociepla całość. Do oprawy należy dobrać żarówki o gwincie GU10 – można też wybierać spośród energooszczędnych. Kolory – czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 4 × 415 × 12,5 cm.

Nowoczesna oprawa wpuszczana Mono Corner jest doskonałym oświetleniem dla barów i restauracji, ponieważ pasuje do wnętrz urządzonych w kamieniu i metalowych elementów. Dobrze wygląda w każdej kolorystyce.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 415 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 5.13 kg
Do pobrania