Oprawa wpuszczana Mono Surface 22 × 200 × 11 cm – idealna do dużego pomieszczenia

Praktyczna i nowoczesna oprawa wpuszczana Mono Surface 20 × 200 × 11 cm to ciekawe oświetlenie do wnętrz domowych i nie tylko. Sprawdza się w dużych salonach, pomieszczeniach typu studio, kuchni, korytarzu. Można zainstalować ją w biurze, restauracji i sklepie. Choć jej design jest prosty, wygląda bardzo stylowo i oryginalnie. Na ciemnym tle będzie świetnie wyglądać na zasadzie kontrastu. Najlepsza do stylu nowoczesnego, minimalistycznego i industrialnego.

Oprawa wpuszczana Mono Surface 20 × 200 × 11 cm jest wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. Wyposażona została w sześć kloszy – reflektorów, które mają kształt walca. Są umocowane na długiej podsufitce. Ozdobą każdego klosza jest złoty kolor wewnątrz, co ociepla całość. Do oprawy potrzebne są żarówki GU10 – można dobrać energooszczędne, ledowe. Kolory oprawy to biel i złoto.

Oprawa wpuszczana Mono Surface będzie świetnym rozwiązaniem w barze, gdzie trzeba oświetlić większą przestrzeń (np. nad długim stołem), dobrze nadaje się również nad kuchenną wyspę albo stół w jadalni.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 11 cm
Waga 2.55 kg
Do pobrania