Oprawa wpuszczona Oris Plus niewielka, dyskretna i elegancka oprawa stropowa

Oprawa Oris Plus sprawdza się w mieszkaniach i domach, a także pomieszczeniach użyteczności publicznej. Pasuje do przychodni, sklepów, punktów usługowych. Może być alternatywą tradycyjnego oświetlenia w domu lub służyć jako dodatkowe oświetlenie. Sprawdzi się w muzeach i galeriach sztuki, oświetlając wybrane eksponaty. W salonie może stanowić dodatkowe punkty świetlne, podobnie jak w pokoju młodzieżowym. Pasuje do kuchni i jadalni. Jest idealna do pomieszczeń o małych metrażach i niewielkiej wysokości. Najlepiej wygląda w aranżacjach nowoczesnych, klasycznych, minimalistycznych i skandynawskich.

Oris Plus to oprawa zrobiona z aluminium. Jej ponadczasowy, okrągły kształt umożliwia umieszczenie jej w bardzo wielu pomieszczeniach o zupełnie odmiennym przeznaczeniu. Źródłem światła jest tutaj wbudowany LED o mocy 3 W. Emituje on ciepłe białe światło, co dodaje wnętrzu klimatu przytulności. Kolor oprawy – biały. Wymiary to: 9 × 2,2 cm.

To ciekawa forma oświetlenia np. do niewielkiej sypialni w stylu skandynawskim. Choć oprawa Oris Plus pasuje w zasadzie do wszystkiego, to w otoczeniu bieli i drewna będzie się prezentować szczególnie dobrze.

Wymiary
Średnica 9 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.123 kg
Do pobrania