Oris Plus – dostosujesz ją do wszystkich stylów wystroju!

Oprawa wpuszczana Oris Plus zapewni twoim pomieszczeniom oświetlenie, które podkreśli wystrój i charakter wnętrza, a jednocześnie nie będzie punktem, który skupia na sobie największą uwagę. Raczej jest w tle, doskonale spełniając swoje zadanie. Oris Plus może służyć za oświetlenie we wszystkich pomieszczeniach domowych oraz w miejscach użyteczności publicznej. Dostosujesz ją do wystroju nowoczesnego, klasycznego, minimalistycznego – właściwie w każdej aranżacji może znaleźć dla siebie miejsce.

Oprawa Oris Plus zrobiona została z aluminium. Jej ponadczasowy design opiera się na klasycznych, standardowych rozwiązaniach. Oprawa ma idealnie okrągły kształt. Źródłem światła jest wbudowany LED o mocy 7W, emitujący białe, neutralne światło, dzięki czemu oświetlenie pasuje do ciepłych i chłodnych aranżacji. Kolor oprawy to biel. Wymiary wynoszą: 11,8 × 2,2 cm.

Pasuje do wszystkich rodzajów mebli i dodatków. Zarówno w jasnej kuchni i jadalni, jak i urządzonym w ciemnych kolorach korytarzu będzie wyglądać doskonale.

Wymiary
Średnica 11,8 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.204 kg
Do pobrania