Oprawa wpuszczana Oris Plus - oświetlenie, które pasuje do wszystkich opcji wystroju

Oprawa stropowa Oris Plus oferuje oświetlenie, które nie zaburzy wystroju wnętrza. Jej delikatny i prosty design jest jednocześnie na tyle uniwersalny, że łatwo dopasujesz ją do każdego z pokojów, jak i kuchni, przedpokoju, korytarza, łazienki. Sprawdza się też w sklepach, lokalach gastronomicznych, poczekalniach. Idealna do wystroju w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym i skandynawskim. Możesz dopasować ją właściwie do każdego rodzaju umeblowania, ponieważ oprawa Oris Plus łatwo komponuje się ze skrajnie różnymi rodzajami mebli i dodatków.

Oris Plus to oprawa wykonana z aluminium. Charakteryzuje się dyskretnym, eleganckim designem – jej okrągły kształt pasuje wszędzie. Źródłem oświetlenia jest tutaj wbudowany LED o mocy 24 W, emitujący białe neutralne światło. Kolor oprawy to ponadczasowa biel. Wymiary wynoszą: 30 × 2,2 cm.

Oprawa Oris Plus będzie świetnym rozwiązaniem do nowoczesnego biura, będzie się świetnie komponować z prostym, wysmakowanym umeblowaniem i stonowaną kolorystyką, nadając całości jeszcze bardziej profesjonalnego wyglądu.

Wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.81 kg
Do pobrania