Oprawka przejściówka Duplex - popraw jakość oświetlenia w swoich pomieszczeniach

Oprawka przejściówka Duplex to sposób na niedoświetlone pomieszczenie. Niewystarczające światło w pokoju czy kuchni potrafi wpłynąć nie tylko na nasze samopoczucie (nikt nie lubi niedoświetlonych pomieszczeń), ale i zdrowie. Czytanie czy odrabianie lekcji przy niewystarczającym oświetleniu może poważnie wpłynąć na wzrok. Czasami rozwiązaniem w zbyt ciemnym pomieszczeniu jest zamontowanie dodatkowego światła, ale nie zawsze masz czas i środki na remont, a dodatkowe oświetlenie również generuje niemałe koszty. Oprawka przejściówka jest świetnym rozwiązaniem na poprawienie jakości życia w mieszkaniu. Idealna do pokoju młodzieżowego, kuchni, salonu. Może okazać się potrzebna w biurze i punktach usługowych, gdzie światło musi być odpowiednie do pracy.

Oprawka Duplex zrobiona została z tworzywa sztucznego i aluminium. Wygląda jak zwykła oprawka do żarówki z rozgałęzieniem na dwa źródła światła. Nadają się do niej żarówki E27 – maksymalna moc to 40 W. Warto wybierać energooszczędne żarówki LED. Oprawka jest w białym kolorze. Jej wysokość to 11 cm.

Najlepiej stosować w pomieszczeniach wymagających doświetlenia. Ta dodatkowa żarówka zupełnie zmieni sytuację w pokoju czy kuchni, a przy okazji nie pochłonie zbyt dużej ilości energii.

Wymiary
Wysokość 11 cm
Waga 0.025 kg
Do pobrania