Oprawa natynkowa Kendal - Źródło oświetlenia w prostej, ponadczasowej odsłonie

Oprawa natynkowa Kendal jest doskonałym rozwiązaniem na oświetlenie pomieszczeń w domu i biurze. W mieszkaniu sprawdza się szczególnie w kuchni i przedpokoju. Może stanowić źródło dodatkowego oświetlenia w pokojach np. salonie lub pokoju młodzieżowym. Poza tym można doświetlać nią biura czy sklepy. Jej prosty design pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i loftowym. W połączeniu z innymi nowoczesnymi lampami stanowi ciekawą i praktyczną całość.

Oprawa Kendal wykonana jest z aluminium. To wyjątkowo uniwersalna, prosta obudowa źródła światła w kształcie cylindra, sprawdzająca się w wielu aranżacjach. Za oświetlenie odpowiada wbudowany moduł LED o mocy 6 W, emitujący ciepłe, białe światło. Oprawa Kendal jest w kolorze praktycznej czerni. Jej wymiary wynoszą: 9 × 5,7 cm.

Ten rodzaj oświetlenia nie kłóci się z resztą wystroju i pasuje raczej do większości aranżacji, najbardziej do pomieszczeń nowoczesnych, gdzie może stanowić doskonałe doświetlenie wnętrza w postaci kilku takich samych opraw. Szczególnie w ciemnych pomieszczeniach może dać ciekawy efekt. To dobry wybór również do wnętrz, w których królują czerń oraz biel.

Wymiary
Długość 9 cm
Szerokość 9 cm
Średnica 9 cm
Wysokość 5,7 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania