Oprawa natynkowa Tulon – nowoczesna i praktyczna

Oprawa natynkowa Tulon to nowoczesny rodzaj oświetlenia pomieszczeń, szczególnie dla osób, które cenią prosty design i funkcjonalność źródeł światła. Ten typ stanowi praktyczne doświetlenie dokładnie tych miejsc, gdzie akurat jest to potrzebne. Sprawdza się szczególnie w kuchni, jadalni, pracowni, gabinecie. Może być świetnym rozwiązaniem na doświetlenie pokoju młodzieżowego. Dzięki regulacji kierunku światła, jego strumień znajduje się dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. Oprawa Tulon pasuje do aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych i loftowych.

Oprawa Tulon zrobiona jest z aluminium. Ma ona kształt podłużnego cylindra. Jej wewnętrzna budowa pozwala na regulowanie strumienia światła w różnych kierunkach. Źródło światła to jedna żarówka o gwincie GU10. Polecane do oprawy Tulon są energooszczędne żarówki LED, które świecą o wiele dłużej od standardowych. Kolor oprawy to biel. Wymiary wynoszą: 9 × 9,5 cm.

Tulon pasuje do różnych mebli i dodatków. Podkreśli monochromatyczny biały wystrój gabinetu lub kuchni tak samo dobrze jak ciemniejsze wnętrza urządzone w odcieniach szarości, grafitu, niebieskiego czy brązu.

Wymiary
Długość 9 cm
Średnica 9 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 9,5 cm
Waga 0.57 kg
Do pobrania