Oprawa natynkowa Tulon – minimalizm i funkcjonalność w jednym

Oprawa Tulon sprawdza się w mieszkaniu, ale może być też użyta w biurze, sklepach, niektórych barach. Kilka takich opraw dokładnie oświetli pomieszczenie takie jak salon czy sypialnia. Można też zastosować ją jako opcję doświetlenia wybranej przestrzeni. Pojedyncza jest dobrym wyborem np. do niewielkiego przedpokoju albo małej kuchni. Dzięki regulowanemu strumieniowi, oświetlisz dokładnie tę część pomieszczenia, w której potrzebujesz więcej światła. Najlepiej oprawa Tulon sprawdza się w aranżacjach minimalistycznych, nowoczesnych i loftowych na tle nowoczesnej kolorystyki i umeblowania

Oprawa natynkowa Tulon zrobiona została z aluminium. Ma kształt tuby z ruchomymi elementami wewnątrz, które pozwalają na regulację kierunku padania światła. Źródło oświetlenia - jedna żarówka o gwincie GU10 - nie jest ujęta w komplecie z oprawą, trzeba dobrać ją osobno. Warto zdecydować się na energooszczędną żarówkę LED. Kolor oprawy – czarny. Wymiary wynoszą: 9 × 9,5 cm.

To idealne oświetlenie do wnętrz o minimalistycznym wystroju. Nie wpływa decydująco na jego całość, tylko raczej wtapia się w tło. Szczególnie, jeśli do dyspozycji mamy wnętrze w ciemnych kolorach. Pasuje do różnego rodzaju umeblowania.

Wymiary
Długość 9 cm
Szerokość 9 cm
Średnica 9 cm
Wysokość 9,5 cm
Waga 0.57 kg
Do pobrania